İKİASLAN Hakkımızda

HAKKIMIZDA Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak amacı ile kurulan firmamız, insanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve yapılar sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren kadrosu ve yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla inşaat sektöründe başladığı faaliyetlerine güvenlik, dekorasyon, sac ve metalin yanı sıra iskele, kalas, kalıp, akıllı ev sistemleri, otomasyon, elektrik, elektronik ve enerji gibi birçok alanda faaliyetlerini büyüterek sürdürmektedir.

İki aslan tarafından temelleri atılarak bu gün ki modern halini alan firmamız, kurulduğu gün ki heyecan ve azmi ile değerlerine sahip çıkarak büyümeye devam etmektedir.

Geçen zaman içinde, gelişen ve yeni sektörlere yatırım yaparak bu ivmeyi koruyarak çalışmalarına aralıksız devam eden firmamız, gerçekleştirdiği arge çalışmaları ile de ülke ekonomisine katkı sağlayarak dışa bağımlılığın azalmasında büyük rol oynamaktadır.

Gelişen dünya ekonomisi ve bu gelişimin getirdiği pazar da hak ettiği konuma sahip olmak için emin adımlarla ilerleyen firmamız, bugün dünyada 20 den fazla ülkeye hizmet sunarak hedeflediği başarıya kararlı bir şekilde yürümektedir.

Focus Şirketler Grubu’nun ulaştığı başarının arkasında, iki aslanın vizyonunu oluşturduğu müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Focus Şirketler Grubu ülke ve dünya genelinde saygın marka ve fikirlerin tercih sebebi olmaktadır.

Hem yerel hem de uluslararası arenada kanıtlanmış deneyimi, uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği her projede, önce insan ve yaşama hakkını gözeten firmamız. Geleceğimiz için üretmeye devam edecek.

Başarıyı elde etmek için çıkılan bu yolda tüm inancımızla başarılarımıza yenilerini eklemeye devam edeceğiz.

Saygılarımızla
İKİASLAN A.Ş.